Venom: Let There Be Carnage (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Venom: Let There Be Carnage (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Venom: Let There Be Carnage (2021)

70237
 97 min    2021    Full HD     6.2

Edi Brok përpiqet të rifitojë karrierën duke marrë në intervistë vrasësin serial Klitus Kesidi, i cili si ai bëhet mbartësi simbiotik i një përbindëshi të quajtur Kasaphanë, duke u arratisur në momentin që duhet të ekzekutohet...