The Zookeeper's Wife (2017) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Zookeeper’s Wife (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

The Zookeeper’s Wife (2017)

14740
 127 min    2017    HD     7.0

Filmi është bazuar në një histori të vërtetë gjatë luftës së dytë botërore. Familja Zabinski drejtonte një kopsht zoologjik në Varshavë, kur nisën bombardimet gjermane. Nga kujdestarë kafshësh, misioni i tyre në këtë pikë u kthye të shpëtonin hebrenjtë nga duart e gjermanëve.